Da. Pentru mine este important ca persoanele care se formează în programele mele să nu se simtă singure la început de drum.
De aceea, mulți dintre cursanți rămân în comunitatea creată în jurul acestor formări și continuă să participe la alte programe, întâlniri sau formări ulterioare.